אודות

 about millennium

About Us

משנת 2018, קבוצת מילניום מלווה אנשים פרטיים ועסקים בתהליכי הרכישה והמכירה של נכסים בארץ, וביעדים נבחרים ברחבי גיאורגיה. לצד זאת, החברה מציעה שירותי ניהול נכסים, בין אם למטרות השכרה פרטית ועסקית ארוכות טווח, ובין אם למטרות תיירות (מלונאות והשכרה של נכסים לטווח קצר, Airbnb).

 

החברה מעניקה שירותי יעוץ והכוונה, ומאתרת עבור לקוחותיה הזדמנויות פז בנדל"ן הפרטי והמסחרי, כמו גם בקרקעות חקלאיות ומגרשים. בזכות זאת, הלקוחות זוכים ליהנות ממקסימום רווח, ולקבל את התנאים הטובים ביותר הזמינים בשוק כיום.

רשת סוכני הנדל"ן הגדולה שלנו מאפשרת להציע מגוון רחב של אפשרויות לרכישה, מכירה וניהול נכסים בכל רחבי הארץ ובגיאורגיה, ולהציע זמינות 24/7. החברה מתחייבת למסור ללקוחותיה נכסים משתלמים הן מבחינת האיכות והן מבחינת הכדאיות הכלכלית, כך שלקוחותיה יוכלו לבסס הכנסה פאסיבית בהווה ובעתיד גם עם הון עצמי התחלתי.    

 

החברה מספקת מענה מפורט ומקצועי ומתחייבת לשירות נאמן, חם ואכפתי, המלווה בעדכונים קבועים ותיעוד מהשטח לכל אורך שלבי ההשקעה. בזכות עבודה של ימים כלילות, החברה יכולה להביא לסגירה של עסקאות במהירות ומקצועיות שיא, בין אם מדובר בנכס יד שנייה ומעלה ובין אם מדובר במגרש שעתיד להיבנות למטרות פרטיות ומסחריות. 

קבוצת מילניום מצטיינת בראייה הרחבה שלה לטווח הארוך בהווה ובעתיד. בזכות זאת, היא יודעת כיצד לפתח אסטרטגיה עבור לקוחותיה בהתאם לצרכים ותקציב שנקבעים מראש, ולבחור נכסים פוטנציאלים מדויקים עם רווחיות ותשואה יוצאי דופן. החברה בוחנת בקפדנות פרמטרים כמו מיקום, תשואה, איכות החומרים והבנייה של הנכס, המוניטין של היזם ועוד, בכדי לספק את ההצעות הטובות בשטח ברמה מקצועית ושקופה לחלוטין.

 

התוצאה היא תוכנית מסודרת ומותאמת אישית לכל לקוח, המושתתת על בקיאות מעמיקה בשוק הישראלי והגיאורגי. הליווי הוא משלבי האיתור ועד לייעוץ המשפטי והחתימה על עסקה שקופה ואמינה ללא אותיות קטנות. לאחר החתימה על העסקה הראשונה, החברה ממשיכה ללוות ולהציע ללקוחותיה נכסים במחירים תחרותיים, בכדי לשמור עליהם בחוד החנית של עולם הנדל"ן הלאומי והבינלאומי שנה אחר שנה.

ערכי הליבה של קבוצת מילניום

מקצועיות

קבוצת מילניום מאתרת נכסים והזדמנויות יוקרתיות ללקוחותיה בשיטתיות, ומספקת מענה מפורט ומקצועי לכל שאלה. בזכות שנים של מקצועיות, ידע וניסיון בעולם הנדל"ן, ברשות החברה יכולת הסתכלות רחבה בהווה ובעתיד, שמובילה לתשואה נאה בטווח הארוך. ההתמחות בסקטור הלאומי והבינלאומי מאפשרת לחברה להציע עסקאות אטרקטיביות לכל איש עסקים, זוג ומשפחה, בהתאם למיפוי תקציבי וזיקוק הצרכים הספציפיים של כל לקוח, ופיתוח של אסטרטגיה בהתאמה אישית.

שקיפות מלאה

החברה מתחייבת לשקיפות מלאה לכל אורך הדרך: בהצגת הצעות אטרקטיביות ומותאמות אישית עבור לקוחותיה בליווי הסבר מפורט על כל אספקט בתהליך, ובייעוץ המשפטי והמעבר על החוזה טרם החתימה ללא אותיות קטנות. עובדי החברה ומנהליה מקפידים לעדכן את לקוחותיה בווטסאפ, במייל ובאופן אישי על כל שלב בתהליך ההשקעה, מאיתור הנכסים והקונים הרלוונטיים ועד לחתימה על החוזה, ולאורך ניהול ההשקעה בעתיד בשלבי הבנייה וכנכס להשכרה.

שירות

מילניום מתגאה בשירות החם והאכפתי שהיא מעניקה ללקוחותיה. החברה ממפה מראש את הצרכים והתקציב המתאימים עבור כל לקוח ולקוחה, ומקפידה להיות זמינה עבור לקוחותיה 24/7, עם עדכונים חמים מהשטח ומענה זמין לכל שאלה. האסטרטגיה שהחברה מבססת עבור לקוחותיה היא יחידה במינה כמו פתית השלג, ומותאמת אישית לכל לקוח תוך התחשבות בפרמטרים שיניבו רווחיות בטווח הקצר, ותשואה נאה בטווח הארוך.

אמינות ונאמנות

חברת קבוצת מילניום נאמנה ללקוחותיה מהיום הראשון, ומקפידה להעניק להם זכות ראשונים ליהנות מהזדמנויות השקעה אטרקטיביות וחמות בענף, גם לאחר החתימה על העסקה הראשונה. החברה דואגת לעדכן את לקוחותיה באפשרויות יוצאות דופן הקיימות בשטח בכל עת, בכדי להבטיח שיוכלו להמשיך ולהרחיב את רשת הנדל"ן שלהם בצורה המשתלמת והבטוחה ביותר בשוק היום.

זמינות

קבוצת מילניום זמינה ללקוחותיה בכל עת, ומספקת מענה מפורט ומקצועי 24/7. עובדי החברה פועלים ימים כלילות כדי להבטיח זמינות ופניות תמידית, כך שתוכלו לישון היטב בלילה כשכל התשובות לכל השאלות בידכם.

דבר המייסד

קאסם אלשאפעי הוא הבעלים והמייסד של קבוצת מילניום מזה שנת 2018. בוגר אוניברסיטת בר אילן והאוניברסיטה הפתוחה כיועץ עסקי-כלכלי, יועץ משכנתאות ומתווך מן המניין, הוא מוביל את הקבוצה בגאון עם ראייתו הרחבה, ויכולתו למנף כל עסקה.

 

קאסם מתגאה בהיותו יועץ ממולח, שמשקיע באופן עסקי ועצמאי בנכסים פרטיים ומסחריים בארץ ובעולם. בזכות זאת, ברשותו ניסיון עשיר בתחום הפיננסי והייעוצי הנדל"ני, המאפשרים התייחסות למנעד פרמטרים רחב, בחינה מקיפה ובחירה של העסקות המניבות הטובות בשוק ממקום של ניסיון, ידע ומקצועיות ענפים. 

 

מימי הקמת החברה, קאסם יזם אינספור שיתופי פעולה מניבים בארץ ובגיאורגיה. כתוצאה מכך, באפשרותו להציע נכסים אידיאליים עם פוטנציאל רווח גבוה, בשלבים מוקדמים.

פרויקטים זמינים

דילוג לתוכן