השקעות נדל"ן בטביליסי

קצת על טביליסי 

אחת הערים הפופולאריות ביותר להשקעה בנדל"ן הינה טביליסי, בירת גיאורגיה. להשקעה בנדל"ן בעיר טביליסי יש מגוון רחב של יתרונות והיא ללא ספק ההשקעה המתאימה ביותר למשקיעים. בין אם למשקיעים מתחילים שיש להם הון עצמי נמוך או למשקיעים ותיקים שמחפשים אחר עסקת נדל"ן משובחת עם תשואה מקסימלית. המשיכו לקרוא:

העיר המרכזית ביותר בגיאורגיה הינה טביליסי, בעיר גרים 1.2 מיליון תושבים המהווים כ- 20% מתושבי כל המדינה. גיאורגיה היא אחת המדינות המתויירות באירופה, עובדה שעוזרת למשוך תיירים רבים אל טביליסי לאורך כל ימות השנה. עובדה זאת עוזרת לעיר להתייצב מבחינה כלכלית ומשפרת את כדאיות הרכישה למשקיעים בנדל"ן.

בנוסף, טביליסי היא אחת הערים הוותיקות ביותר בגיאורגיה, היא עשירה בתרבות, בהיסטוריה ובמבנים ותיקים. מאחר והעיר כל כך מתויירת והביקוש עולה על ההיצע, בשנים האחרונות חלה בנייה מסיבית בעיר שגרמה לעיר להיכנס לרשימת הערים בעלת סיכון ההכחדה הגבוה ביותר בעולם. לכן, העיר החלה בתוכנית שימור מבנים באזור העתיק שלה. משקיעים רבים רוצים להשקיע במבנים המיועדים לשימור לצד השקעה במבנים החדשה ובבנייה המתפתחת.

 

למה להשקיע בטבילסי?

המניע החזק ביותר לבחירת השקעה הוא המניע הכספי, ככל שההשקעה משתלמת יותר, כך היא כדאי לבצע אותה. אך חשוב להסתכל על כל התמונה ולבחון את כל השיקולים. הנה כל היתרונות בהשקעת נדל"ן בטביליסי:

1. תשואה מקסימלית – התשואות שניתן לקבל על רכישת הנכסים בטביליסי הן גבוהות מאוד ונעות בין 10% – 20%. כיום, התשואה הממוצעת בישראל עומדת על 2.7%. אין ספק שהכסף שלכם יעבוד טוב יותר כאשר תשקיעו בנכס בטביליסי.

2. רגולציה – ממשלת גיאורגיה מעודדת משקיעים להגיע ולהשקיע בעיר ולכן היא לא עורמת עליהם קשיים, לעומת מדינות אחרות. אין ספק שהבירוקרטיה הוא חלק חשוב שיכול להכריע את טיב וקיום ההשקעה ובגיאורגיה אין צורך לדאוג בנוגע לנושא הזה.

3. מיסוי נמוך – המיסוי בגיאורגיה נמוך משמעותית מישראל וזה אומר שהכסף שלכם יהיה שווה יותר. חשוב לשכלל את הערך של התשואה לאחר המיסוי וקריטריון זה בהחלט מעודד משקיעים להגיע לגיאורגיה ולטביליסי בפרט.

4. עלות רכישה נמוכה – עלות רכישת נכס בטביליסי נמוכה בהרבה מעלות רכישת נכס בישראל. כלומר, ניתן להתחיל להשקיע גם אם יש לכם הון עצמי נמוך. עובדה שיכולה להעניק קפיצת מדרגה בעולם ההשקעות גם לאוכלוסייה שלא יכולה לעמוד בה בארץ: חיילים, סטודנטים, זוגות צעירים ועוד.

5. ביקוש – הביקוש עולה על ההיצע הודות לתיירות הנכנסת למדינה והודות למיקום המעולה של גיאורגיה על המפה. כך, יהיה יותר קל למשקיעים להשכיר את הנכס לשוכרים וגם יהיה יותר קל למכור אותו במידת הצורך.

6. מיקום – אמנם טביליסי ממוקמת בארץ זרה, אך היא בהחלט לא מספיק רחוקה לעומת מדינות אחרות בעולם. זמן הטיסה מישראל לטביליסי עומד על כשעתיים וחצי וזה יתרון עצום כאשר משקיעים בחו"ל.

אל תפספסו את ההזדמנות להשקיע בטביליסי

טביליסי נחשבת כאחת הערים האטרקטיביות להשקעה בעולם. כאשר בוחנים השקעה, חשוב לבחון לא רק את השיקול הכלכלי אלא שיקולים נוספים ואין ספק שטביליסי עומדת וממוקמת גבוה ברשימת כל הקריטריונים כפי שציינו לאורך המאמר.

קבוצת מילניום, תוכל לאתר עבורכם הזדמנות משתלמת בהתאם לתנאים ולרקע הכלכלי שלכם. החברה עובדת עם קבלנים ויזמים ויכולה להציע לכם הזדמנויות חד פעמיות בנדל"ן הפרטי והמסחרי באזורים נבחרים בגיאורגיה ובטביליסי בפרט.

החברה מלווה את המשקיעים שלה מא' ועד ת', מאיתור ההזדמנות המתאימה עבורכם, לחתימת ההסכם ועד להשכרת הנכס במידת הצורך. היא תעשה הכול כדי שאתם תוכלו ליהנות מרווח מקסימלי והכנסה פאסיבית משתלמת.

דילוג לתוכן