קרקעות בגיאורגיה

שוק הנדל"ן בגיאורגיה

שוק הנדל"ן בגיאורגיה לא מפסיק לצמוח ובשנים האחרונות, גיאורגיה הפכה למדינה החמה ביותר להשקעה בקרב ישראלים ובקרב משקיעים מכל העולם. בטומי, טיבליסי, קובוליטי ואנאקליה הם חלק מהיעדים המוצלחים ביותר שכדאי לרכוש בהם נדל"ן ובכולם חברת מילניום פועלת, עוזרת ומכוונת. כל היתרונות להשקעה בנדל"ן בגיאורגיה ומידע נוסף על ההשקעות, מחכה לכם כאן:

למה כדאי לרכוש נדל''ן ? להשקעה בגיאורגיה?


למרות ששוק הנדל"ן בארץ בצמיחה, ויש לא מעט יתרונות להשקעה בנדל"ן בארץ, יש יותר יתרונות בהשקעה בנדל"ן מחוץ לארץ ובגיאורגיה בפרט. לא רק שניתן להתחיל להשקיע בנדל"ן בגיאורגיה עם הון עצמי נמוך יותר (בהרבה) מההון העצמי הנדרש בארץ, אלא התשואה השנתית גבוהה יותר והעסקה עצמה משתלמת יותר. כלומר הערך שתקבלו על השקעת נדל"ן בגיאורגיה גבוהה למדי, ואם אתם מתכננים לעצמכם בעתיד חופש כלכלי, אין ספק שזו המדינה להתחיל להשקיע בה.

כלכלת גיאורגיה יציבה ומתפתחת מאוד, היא נמצאת במגמת צמיחה בשנים האחרונות עם ממוצע של 5% בשנה. גם תחום הבנייה והפיתוח משתפר פלאים וניתן לראות בנייה חדשה ופרויקטים חדשים בכל אזור מרכזי בגיאורגיה, עליית המחירים בגיאורגיה עומדת על 12% בממוצע שזה נתון מדהים ביחס לשאר המדינות באירופה.

הממשלה של גיאורגיה יציבה ומעודדת מדינות ליברלית, עובדה שמשרתת משקיעים מכל העולם. גם מבחינת המיסוי, ניתן לראות הטבות למשקיעים חיצוניים לעומת מדינות אחרות שבהן קריטריון זה יכול להוות מחסום כניסה למשקיעים בתחום הנדל"ן.

אפיקי ההשקעה המומלצים בגיאורגיה

ישנם שלושה אפיקי השקעה עיקריים המומלצים למשקיעים בגיאורגיה:

1. השקעה בנכסים מסחריים – גם בארץ התשואה על נכסים מסחריים גבוהה יותר מאשר דירות פרטיות, וכך גם בגיאורגיה. אמנם האופנה היא לרכוש דירות או נכסים פרטיים, אך גם לנכסים מסחריים יש פוטנציאל ענק לספק לכם תשואה מקסימלית והכנסה פאסיבית רווחית. לרוב, מדובר על משרדים או קומפלקסים שמשרתים עסקים וזו בהחלט אופציה מדהימה שתוכלו לשקול.

2. השקעה בדירות פרטיות – בשנים האחרונות, גיאורגיה נהנית מפריחה כלכלית עצומה שהופכת אותה לכלכלה יציבה ורווחית למשקיעים השונים. עובדה זו גורמת לרבים להשקיע בדירות וגם הודות לגידול קצב האוכלוסייה, גידול בביקוש ובעליית הערך המדהימה שקיימת בשוק. זו אחת האופציות המשתלמות ביותר ומוקד המשיכה האטרקטיבי ביותר של כל המשקיעים בגיאורגיה.

3. השקעה בדירות פרטיות לטובת AIRBNA – אתר AIRBNB שינה את שוק השכירות בעולם ונותן כעת לגיטימציה למשקיעים להצטרף להצלחה ולקטוף את הפירות. השקעה בנכסים פרטיים בטביליסי ובבטומי יוכלו לאפשר לכם לשנות את מודל השכרת הדירה וליהנות משכירות של התיירים הרבים המגיעים לאזור. אין ספק שתוכלו ליהנות משכירות גבוהה יותר ומתשואה גבוהה יותר, מומלץ לשקול את האופציה הזאת לחיוב.

קבוצת מילניום לא רק מציעה שירותי ייעוץ והכוונה בשוק הנדל"ן בגיאורגיה, אלא היא מציעה גם שירותי השכרת נכסים לכל אופציה שתבחרו. כך, תוכלו לבצע את ההשקעה וליהנות מראש שקט שכל התהליך מתקתק על הצד הטוב ביותר ויכניס לכם את ההכנסה הגבוהה ביותר. לא תצטרכו לטוס למדינה זרה, לא להתמודד עם בירוקרטיה או מול הרשויות ובעיקר לא להתעסק בשוכרים. כך, תוכלו לפנות את הזמן שלכם ולהמשיך לעבר ההשקעה הבאה שלכם.

לסיכום, אל תוותרו על רכישת נדל''ן בגיאורגיה


אל תתנו להזדמנות להשקיע בנדל"ן בגיאורגיה לחמוק לכם מבין האצבעות. חברת מילניום מאתרת עבור לקוחותיה הזדמנויות פז בנדל"ן הפרטי והמסחרי באזורים נבחרים בגיאורגיה. לא רק שתיהנו מתשואה מקסימלית, אלא מתנאים ייחודיים שלא תמצאו במקום אחר. החברה מלווה את המשקיעים שלה מא' ועד ת', מאיתור ההזדמנות, לחתימת ההסכם על העסקה ועד השכרת הנכס במידת הצורך. הכול כדי שאתם תוכלו ליהנות מרווח מקסימלי והכנסה פאסיבית משתלמת.

דילוג לתוכן