נדל"ן להשכרה

השקעה מנצחת עושים רק עם קבוצת מילניום!

* רכישת דירות וקרקעות, נכסים פרטיים ומסחריים במחירים תחרותיים, בארץ ובאזורים נבחרים בגאורגיה.

* כל נכס  נבחר בהתאמה אישית ולפי צרכי הלקוח ותקציב שנקבע מראש.

* ליווי מלא של צוות מקצועי, איכותי ואמין – החל מאנשי השירות בחברה, מתווכי הנדל"ן, עורכי הדין ועד לאנשים שמנהלים עבורכם את הנכס לאחר הרכישה, ומובילים אתכם יד ביד עד לסיום ההשקעה.

* תהליך יסודי עם מיפוי אסטרטגיה קפדני – החל מסקירה מקיפה לאיתור נכס פוטנציאלי בהתאמה אישית, ועד לחתימה על הסכם תוך מעבר על האותיות הקטנות, התנהלות מול הרשויות וניהול מתמשך של הנכס עבורכם, לביסוסהכנסה פאסיבית משתלמת.

* שקיפות וזמינות 24/7 –  בזכות העדכונים הקבועים שלנו והזמינות בווטסאפ ובמייל, אתם תרגישו רגועים לכל אורך הדרך, ותדעו כל פרט קטן עד לחתימה על עסקה שאתם שלמים איתה.

הדרך לחופש הכלכלי המיוחל לא פשוטה, אבל אין ספק שכדי להגיע אליה צריך לעשות את הצעד הראשון. קבוצת מילניום עוזרת לאינספור אנשים ליהנות מחופש כלכלי מ- 2018, מנערים בצבא לזוגות בתחילת דרכם, ועד למשפחות ואנשי הגיל השלישי.  בזכות רכישה חכמה של נכסים, דירות וקרקעות בארץ ובאזורים נבחרים בגיאורגיה, כלל לקוחות החברה כבר נהנים מהשקעה פאסיבית עם תשואה משתלמת – ועכשיו הגיע הזמן שלכם.

בשוק לא חסרים נכסים למכירה, אבל הסוד הוא לבחור בנכסים שמשתלמים מכל הבחינות, ורק לאחר הסתכלות רחבה על כל הפרמטרים. כאן קבוצת מילניום נכנסת לתמונה, ומעריכה עבורכם את כל הפרמטרים ממקום של ידע, ניסיון ומקצועיות ללא גבולות. רק עסקה שלוקחת בחשבון את כלל העלויות, המיקום, איכות ומצב הנכס, האישורים שיש לקבל, האמינות של המוכרים, היזמים ואפילו השוכרים לעתיד, לימים תהיה גם עסקה משתלמת ומניבה לבית, בית עסק ואפילו נכס למטרות הכנסה פאסיבית בלבד. מתוך רצון להציע ללקוחותיה רק את הטוב ביותר, קבוצת מילניום מפנה ומציגה נכסים רק לאחר מחקר מעמיק, כולל תחזיות לעתיד.

ההזדמנויות שקבוצת מילניום מייצרת הן חד-פעמיות ומשתלמות מאוד מבחינה כלכלית.  מעבר לאיתור הנכס המושלם עבורכם, נוכל לסייע לכם לנהל את כל התהליך מרחוק, מ- א' ועד ת', כך שכל שיישאר לכם זה ליהנות מראש שקט והכנסה פאסיבית כדאית.

בקבוצת מילניום, ערכי השקיפות והאמינות הם עליונים, לכןלא רק שתקבלו עסקה שקופה, ללא אותיות קטנות, אלא שגם תחתמו על עסקה שבה אתם מבינים כל סעיף, פסיק ונקודה. קבוצת מילניום תמיד אתכם, בנכס הראשון ומעבר לו.

נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי?

השאירו פרטים למידע נוסף.

נשמח לספק את כל הפרטים, ולהציע מבחר נכסים למטרות מגורים, מסחר ובחירה בהשקעה מנצחת!

אז איך זה עובד?

במהלך שיחה מעמיקה, הצוות האמין שלנו ממפה יחד אתכם  את הצרכים שלכם ומגדיר את המטרה הסופית. בהתאם לכך,  הצוות  יאתר עבורכם נכס מותאם אישית בארץ ובגיאורגיה.

לאחר איתור הנכסים הטובים ביותר עבורכם, הצוות יעביר אליכם את ההצעות המתאימות ביותר מבחינת מחיר, מיקום, תנאים ותשואה פוטנציאלית. כל שנותר לכם הוא לבחור.

עם בחירת הנכס מתקדמים לתהליך הרכישה. כמובן שקבוצת מילניום דואגת לטפל בכל הבירוקרטיה וכל העבודה מאחורי הקלעים, כשאתם מעודכנים בכל שלב בתהליך.

וזהו! אתם יכולים לעבור ולעשות שימוש בנכס המיועד כרצונכם.

לאחר רכישת הנכס, קבוצת מילניום תמיד מציעה שירותי ניהול ואחזקה בארץ ובגיאורגיה, כך שתוכלו ליהנות מהכנסה פאסיבית בראש שקט וללא מאמץ.

מה נשאר לכם לעשות?
להמשיך את חייכם ולהתחיל ליהנות מהכנסה פאסיבית משתלמת לטווח ארוך.

שאלות ותשובות

אין ספק שעסקת נדל"ן היא אחת העסקות המשתלמות ביותר בשוק. זו העסקה שתוכלו לקדם אתכם לחופש כלכלי בדרך הבטוחה ביותר – כי אין אמין יותר מנדל"ן! 

בעסקת נדל"ן תיהנו גם מתשואה חודשית שתהפוך להכנסה פאסיבית משתלמת, וגם מעליית ערך במידה ותרצו למכור את הנכס. הרווח הוא כפול, ובזכות השירותים של קבוצת מילניום תוכלו למצוא את העסקה המשתלמת ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

קבוצת מילניום לא רק מוכרת נכסים, דירות, קרקעות בארץ ובמקומות נבחרים בגיאורגיה, אלא גם מהווה חברה שעובדת מול יזמים על פרויקטים נבחרים וחדשניים. היא ממצבת את עצמה בחוד החנית של עולם הנדל"ן, כקבוצה שמעורבת בכל התהליכים בעולם הנדל"ן יחד אתכם  מ- א' ועד ת' (ממגרשים, נכסים ופרויקטים פרטיים ומסחריים בבנייה ועד לנכסים יד שנייה ומעלה), כך שתוכלו להיות בראש שקט שמדובר על הנכס האיכותי והמשתלם ביותר שתמצאו. במקביל, קבוצת מילניום מנהלת תהליכי איתור, קנייה ומכירה של נכסים פוטנציאלים באזורים שונים, תוך כדי מתן ליווי של בעלי המקצוע הטובים ביותר בשוק, וכשכל השירותים להם את זקוקים בקצות האצבעות.

קבוצת מילניום דואגת לכל התהליך. לאחר שתבחרו נכס לרכישה, הצוות המוכשר שלנו בליווי של גורמי מקצוע מצוינים, דואג לנהל את כל התהליך הבירוקרטי מקבלת האישורים ועד לחתימה על חובה שבו אתם מכירים כל סעיף.

עוד לא השתכנעתם?
קבוצת מילניום כאן בשבילכם, צרו קשר!

דילוג לתוכן