ניהול נכסים בגאורגיה

ניהול נכסים בגיאורגיה מבצעים רק עם קבוצת מילניום!

* השכרת הנכס – בקבוצת מילניום משכירים את הנכס לטווח קצר וגם לטווח ארוך, בין אם תרצו להשכיר לאדם פרטי, עסק, חברה או כנכס AIRBNB.


* תחזוקה – הקבוצה מקפידה למצוא עבורכם את השוכרים, ודואגת לכלל התחזוקה של הנכס בכל זמן נתון. כאשר הנכס חדש, היזם בעל הפרויקט מתחייב לאחריות של כ- 3 שנים. בכל מקרה אחר, החברה דואגת לתחזוקה באופן בלעדי.


* שירותים משלימים – חברת מילניום מספקת שירותי ניהול נכסים מקיפים, ומנהלת את הנכס עבורכם באופן שוטף. שירותי החברה כוללים בין היתר התנהלות מול הרשויות והבירוקרטיה, השגחה על הנכס ודאגה לכך שבכל שלב נתון הנכס מניב את התשואה השנתית המובטחת.


* זמינות 24/7 – בזכות העדכונים הקבועים והזמינות בווטסאפ ובמייל, עם קבוצת מילניום מרגישים שלווים וביודעין לכל אורך הדרך.
* שקיפות – קבוצת מילניום מתחייבת ליידע אתכם על כל פרט קטן בתהליך הניהול של הנכס, באופן השקוף והברור ביותר. הקבוצה מציעה שירותי משפטים, ועוברת אתכם על כל חוזה ומסמך שמגיע לדלתכם, כולל האותיות הקטנות.

זה לא סוד שהשקעה בנכסים היא הרבה יותר משתלמת מהשקעות אחרות, הן מבחינת התשואה השנתית, עליית הערך ואפילו גובה ההון הראשוני שצריך להשיג לביצוע ההשקעה. מלבד רכישת הנכס בארץ או בגיאורגיה, שניתן לבצע בעזרת חברות שונות וכמובן בעזרת קבוצת מילניום, לקונה צריכה להיות את האחריות לטפל בנכס ורשימת הפעולות בתחום זה, היא ארוכה.

החל ממציאת שוכרים פוטנציאלים, חתימה על הסכמים, מענה זמין ושקוף לשוכרים, תחזוקה שוטפת, התנהלות מול הרשויות וענייני בירוקרטיה. אם הנכס שרכשתם בגיאורגיה, תוסיפו לכל אלו את העובדה שמדובר על שפה זרה שלא בהכרח כל המשקיעים מדברים ומרחק גיאוגרפי לא קטן ותקבלו תחום שיהיה קשה לרבים להיכנס אליו.

זאת הסיבה שקבוצת מילניום מציעה שירותי ניהול נכסים מקיף הכולל את השכרת הנכס. כדי שאתם תוכלו לבצע את ההשקעה המשתלמת ביותר ולהמשיך להתנהל בראש שקט בכל הקשור להשכרת הנכס, דאגה לתחזוקה שלו ולהתנהלות מול הרשויות.

החברה דואגת להשכיר את הנכס לטווח ארוך או לטווח קצר, על פי רצונכם ודואגת לתחזוקה של הנכס באופן המיטבי ביותר. מאחר והיא עובדת מול היזמים שבונים את הבניינים והדירות שהיא מציעה להשקעה, היזמים מציעים לכם הרוכשים, אחריות של 3 שנים על הנכס. בכל נכס אחר, היא דואגת לתחזוקה מלאה. וכמובן דואגת לרווחת השוכרים ומוודאת שהכול תקין וכל זה בשקיפות מלאה מולכם בכל שלב ובכל פרט בדרך.


להשקיע בנכסים בארץ או בגיאורגיה לא צריכה להיות פעולה מסובכת וקבוצת מילניום כאן כדי להקל עליכם ולדאוג שההשקעה תהיה המשתלמת ביותר עבורכם.

נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי?
השאירו פרטים למידע נוסף
קבוצת מילניום תשמח לספק את כל הפרטים ולנהל לכם את הנכס שרכשתם להשקעה!

אז איך זה עובד?

לאחר שתרכשו נכס בגיאורגיה, תוכלו לרכוש את השירותים של קבוצת מילניום בניהול נכסים שוטף והשכרת הנכס שלכם.

אתם תקבעו את מודל ההשכרה ולפי תנאי השוק הקבוצה תקבע ביחד איתכם את התשואה השנתית הרצויה. תחליטו האם אתם מעדיפים השכרה לטווח ארוך או השכרה לטווח קצר (לדוגמה, AIRBNB) וקבוצת מילניום תחפש עבורכם את השוכרים הפוטנציאליים.

לאחר תהליך ממושך של חיפוש השוכרים, הקבוצה תסיים את התהליך הבירוקרטי, היא תטפל לכם בנכס באופן שוטף ותדאג לכל מה שצריך. החל מהתחזוקה ועד ההתנהלות מול הרשויות כדי שאתם תיהנו מתשואה שנתית והכנסה פאסיבית.

במקביל, אתם תהיו מעודכנים בכל רגע נתון לגבי הנכס, התנהלות השוכרים, התשלומים והכל יהיה גלוי באמצעות השקיפות המלאה והזמינות המתמדת שבה קבוצת מילניום עובדת.

מה נשאר לכם לעשות?
ליהנות מתהליך רכישת הנכס ולתת למקצוענים בקבוצת מילניום לבצע את העבודה עבורכם!

שאלות ותשובות

בוודאי. קבוצת מילניום מציעה שירותי ניהול נכסים ומציאת שוכרים פוטנציאלים גם בהשכרה לטווח ארוך וגם בהשכרה לטווח קצר כמו AIRBNB. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את מודל ההשכרה וקבוצת מילניום תטפל בכל השאר.

שירות של ניהול נכסים כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים ופעולות שקבוצת מילניום מבצעת למענכם ולמען הנכס שלכם. החל ממציאת השוכרים הפוטנציאליים, חתימה על כל ההסכמים, תחזוקה של הנכס, התנהלות מול הרשויות וביצוע כל הבירוקרטיות הנדרשות. ובמקביל הקבוצה דואגת לכך שתקבלו את התשואה השנתית שמגיעה לכם.

עצם העובדה שרכשת נכס להשקעה והעברת אל קבוצת מילניום את ניהול הנכס, לא אומר שבהכרח
שאתה חייב להתנתק מהניהול שלו. אמנם החברה תדאג לכל הניהול השוטף, אך גם בעל הנכס יהיה

חלק ויעודכן בכל רגע נתון, בזמינות ובשקיפות מלאה באמצעות עדכוני וואטסאפ ומייל שוטפים
לבחירתך.

עוד לא השתכנעתם?
קבוצת מילניום כאן בשבילכם, צרו קשר!

דילוג לתוכן