השקעות נדל"ן בבטומי

אם אתם מחפשים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, הגעתם למקום הנכון. העיר בטומי אשר שוכנת בגיאורגיה היא ללא ספק אחד היעדים המבוקשים ביותר להשקעה בעולם. כל מה שרציתם לדעת על העיר ועל יתרונות ההשקעה בה, מחכה לכם כאן:

קצת על בטומי

אחת הערים המרכזיות ביותר בגיאורגיה הינה בטומי. מדובר על עיירת נופש השוכנת לחופו של הים השחור. היא אחת הערים המתויירות באירופה והיא מושכת אליה מספר רב של תיירים מדי שנה. שוק הנדל"ן בעיר לא מפסיק להתפתח וככל שהשנים עוברות יש יותר ויותר פרויקטים פעילים ברחבי העיר.

למה להשקיע בבטומי?

1. היצע נדל"ן מגוון – לא בכל עיר ניתן למצוא מגוון רחב של נכסי נדל"ן להשקעה כמו בבטומי. תוכלו להשקיע בנכסים במרכז העיר, על יד חוף הים, על יד הנמל ועוד. בין אם בנכס שמיועד למגורים, לנופש או אפילו למסחר. בבטומי ההיצע הוא גבוה ומדי שנה נוספים פרויקטים חדשים לשוק.

2. הון עצמי נמוך – השקעה בבטומי מתאימה לאלו שיש להם הון עצמי נמוך או לאלו שרוצים למקסם את ההשקעה שלהם. המחיר ההתחלתי של נכס נמוך בהרבה בהשוואה למחיר הנכסים ההתחלתיים בישראל.

3. תשואה גבוהה – בסופו של דבר, המדד להשקעה מוצלחת נקבע על פי התשואה. בעוד שהתשואה הממוצעת בישראל עומדת על 2.7% בשנה, התשואה הממוצעת בבטומי עומדת על 9-12% בשנה. אם תבחרו באופציית ההשכרה במודל AIRBNB תוכלו להרוויח אף יותר.

4. מיסוי נמוך – קריטריון המיסוי הנמוך הוא משמעותי למדי. מאחר והמיסוי במדינה הרבה יותר נמוך מישראל והתשואה הממוצעת גבוהה יותר, ההשקעה משתלמת יותר. בסופו של דבר, יישאר לכם יותר כסף בכיס ואתם תיהנו מהכנסה פאסיבית יציבה.

5. ביקוש – גם אם תמצאו השקעה מדהימה אך באזור של הנכס הביקוש יהיה מינימלי, ההשקעה תהפוך לבינונית. מאחר ובבטומי הביקוש הוא כל כך גבוה, כל השקעה כמעט הופכת למשתלמת. תמיד תוכלו למצוא שוכרים, תוכלו למכור את הנכס במידת הצורך ובעיקר תחושת חוסר הוודאות תצטמצם.

6. רגולציה – גיאורגיה מתאפיינת במדיניות ממשלתית בעד משקיעים זרים ולכן היא לא מערימה עליהם קשיים בנוגע להשקעות. קריטריון זה בנוסף לכל הקריטריון האחרים, הופך את ההשקעה בבטומי למוצלחת ביותר ומקלה משמעותית על המשקיעים.

בטומי – עיירת חוף ומתאימה בעיקר להשכרת AIRBNB

כל משקיע שרוכס נכס בעיר מרכזית, בודק את התאמת הנכס להשכרה על פי המודל של AIRBNB. במודל זה יש יתרונות וחסרונות, אך בעיר בטומי היתרונות עולים על החסרונות. כל אוכלוסיית גיאורגיה עומדת 3.7 מיליון תושבים ורק בשנה האחרונה ביקרו בבטומי מעל ל- 6 מיליון תיירים. ניתן להבין כי העיר מאוד מתויירת וכל משקיע יכול לנצל את היתרון הזה לטובתו.

כך, המשקיעים יוכלו להרוויח תשואה מקסימלית יותר על שהות השוכרים במודל AIRBNB, להבדיל מהשכרת הנכס לשוכר בודד. אמנם כן יש אלמנטים של תחזוקה וניהול שוטף של הנכס, אך ניתן בהחלט להיעזר בשירותים של חברת מילניום לניהול נכסים בגיאורגיה ובבטומי בפרט. שוק הנדל"ן בבטומי הולך וגדל, תיירות הפנים בהחלט רק גדלה עם השנים ואין שום סיבה שאתם לא תקחו חלק בהצלחה.

בטומי – השקעת נדל''ן מוצלחת

כל היתרונות שציינו הופכים את בטומי לגן עדן למשקיעים בתחום הנדל"ן. לצד התשואה המקסימלית, המיסוי הנמוך והביקוש, תמצאו יעד שיחסית קרוב לישראל שמעודד משקיעים לבוא ולהשקיע בכל אחד מהפרויקטים הרבים המפוזר בעיר. עם כמה שההשקעה נדמית חלומית ובמקרים מסוימים היא אכן כזאת, חשוב לבדוק כל השקעה לגופה ולבחון האם היא משתלמת.

קבוצת מילניום, עוזרת למשקיעים מכל העולם לאתר הזדמנויות משתלמות בגיאורגיה ובבטומי בפרט. החברה עובדת עם קבלנים ויזמים ויכולה להציע לכם הזדמנויות חד פעמיות בנדל"ן הפרטי והמסחרי בבטומי. בנוסף, החברה מציעה שירות השכרת נכסים, אם תרצו להשקיע בדירה במודל AIRBNB תוכלו להיעזר בניהול המסור של החברה ולהגדיל את התשואה שלכם.

דילוג לתוכן