עסקת נדל"ן עם תשואה גבוהה לטווח קצר

הצטרפו למאות משקיעים בפרוייקט יחודי בצפון בטומי הממוקם באחד
האזורים המתפתחים ביותר!

הון עצמי נדרש להשקעה החל מ- 

49,000 $ בלבד

קובעים פגישת ייעוץ עם צוות המומחים של מילניום גרופ השקעות.

אנחנו מלווים אותך בכל התהליך הרכישה ועד תהליך המכירה או השכרה

מוכרים את הדירה ברווח או משכירים אותה

יתרונות הפרויקט

צפי סיום ויציאה ברווח מהיר במיוחד

מיקום מצוין בהתפתחות מהירה

מגדל 5 כוכבים

פריסה ל-36 תשלומים

כל ההיתרים כבר התקבלו והפרויקט בעיצומו

צפון בטומי

מיקום פסטורלי ומיוחד

נגן וידאו

שאלות נפוצות

בוודאי. יעוץ וליווי בתחום הנדל"ן מתאים לכל אדם באשר הוא, לא משנה אם יש לו ידע בסיסי או מתקדם בשוק הנדל"ן. כל עוד אתה רוצה ללמוד, להבין ולהתחיל להיכנס לתחום ולבצע השקעות – שירות הליווי מתאים לך.

רוב אנשים שפונים אל קבוצת מילניום, פונים כאשר יש בהם את הרצון להשקיע ולבצע את דריסת הרגל הראשונה בתחום, אך הם לא מבינים את השוק או את התנאים לביצוע העסקה הראשונה. כך, באמצעות השירות הייחודי שהקבוצה יצרה, תוכלו להיחשף לתחום ההשקעות ושוק הנדל"ן בארץ ובגיאורגיה ולהכיר אותו. החברה תלווה אתכם כל הדרך יד ביד עד לחתימת ההסכם על ההשקעה הראשונה שלכ

קבוצת מילניום הוקמה כדי לתת את המענה לכל אותם האנשים שרוצים לבצע את ההשקעה, אך הם לא יודעים מאיפה להתחיל. באמצעות הקשרים שהקבוצה יצרה, הידע והניסיון שצברה לאורך השנים, יש לה את הכלים לעזור וללוות כל משקיע מתחילת הדרך ועד סופה. כל השירות מתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק, תוך שמירה על ערכים כמו אמינות, איכות, שקיפות וזמינות מלאה.

אין ספק שעסקת נדל"ן היא אחת העסקות המשתלמות ביותר בשוק. זו העסקה שתוכלו לקדם אתכם לחופש כלכלי בדרך הבטוחה ביותר – כי אין אמין יותר מנדל"ן! 

בעסקת נדל"ן תיהנו גם מתשואה חודשית שתהפוך להכנסה פאסיבית משתלמת, וגם מעליית ערך במידה ותרצו למכור את הנכס. הרווח הוא כפול, ובזכות השירותים של קבוצת מילניום תוכלו למצוא את העסקה המשתלמת ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

קבוצת מילניום דואגת לכל התהליך. לאחר שתבחרו נכס לרכישה, הצוות המוכשר שלנו בליווי של גורמי מקצוע מצוינים, דואג לנהל את כל התהליך הבירוקרטי מקבלת האישורים ועד לחתימה על חובה שבו אתם מכירים כל סעיף.

בוודאי. קבוצת מילניום מציעה שירותי ניהול נכסים ומציאת שוכרים פוטנציאלים גם בהשכרה לטווח ארוך וגם בהשכרה לטווח קצר כמו AIRBNB. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את מודל ההשכרה וקבוצת מילניום תטפל בכל השאר.

שירות של ניהול נכסים כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים ופעולות שקבוצת מילניום מבצעת למענכם ולמען הנכס שלכם. החל ממציאת השוכרים הפוטנציאליים, חתימה על כל ההסכמים, תחזוקה של הנכס, התנהלות מול הרשויות וביצוע כל הבירוקרטיות הנדרשות. ובמקביל הקבוצה דואגת לכך שתקבלו את התשואה השנתית שמגיעה לכם.

עצם העובדה שרכשת נכס להשקעה והעברת אל קבוצת מילניום את ניהול הנכס, לא אומר שבהכרח
שאתה חייב להתנתק מהניהול שלו. אמנם החברה תדאג לכל הניהול השוטף, אך גם בעל הנכס יהיה

חלק ויעודכן בכל רגע נתון, בזמינות ובשקיפות מלאה באמצעות עדכוני וואטסאפ ומייל שוטפים
לבחירתך.

קבוצת מילניום לא רק מוכרת נכסים, דירות, קרקעות בארץ ובמקומות נבחרים בגיאורגיה, אלא גם מהווה חברה שעובדת מול יזמים על פרויקטים נבחרים וחדשניים. היא ממצבת את עצמה בחוד החנית של עולם הנדל"ן, כקבוצה שמעורבת בכל התהליכים בעולם הנדל"ן יחד אתכם  מ- א' ועד ת' (ממגרשים, נכסים ופרויקטים פרטיים ומסחריים בבנייה ועד לנכסים יד שנייה ומעלה), כך שתוכלו להיות בראש שקט שמדובר על הנכס האיכותי והמשתלם ביותר שתמצאו. במקביל, קבוצת מילניום מנהלת תהליכי איתור, קנייה ומכירה של נכסים פוטנציאלים באזורים שונים, תוך כדי מתן ליווי של בעלי המקצוע הטובים ביותר בשוק, וכשכל השירותים להם את זקוקים בקצות האצבעות.

למידע נוסף על הפריקט קבע עכשיו
שיחת ייעוץ עם צוות מליניום גרופ!

הצטרף אלינו לפרויקט ייחודי בצפון בטומי
הממוקם באחד האזורים המתפתחים ביותר בעיר!

פגישת ייעוץ, ללא עלות, ללא התחייבות
דילוג לתוכן